Pakiet e-Firma

Categries

Wirtualne Biuro


WIRTUALNE BIURO – PAKIET eFIRMA

Jeżeli potrzebujesz siedziby firmy, skanów korespondencji, dostępu do biura i urządzeń biurowych oraz obsługi dedykowanego stacjonarnego numeru telefonu lub e-maila

   269zł za miesiąc przy płatności półrocznej z góry

– adres siedziby firmy
Użyczenie adresu na potrzeby siedziby firmy i adresu korespondencyjnego obejmuje zgodę na rejestrację w urzędach oraz umieszczanie udostępnionego adresu na drukach firmowych, pieczątkach i wizytówkach.
– odbieranie korespondencji
Odbieranie listów zwykłych, priorytetowych, listowych przesyłek kurierskich oraz poleconych (na podstawie pełnomocnictwa do odbioru korespondencji).
– e-mailowe informowanie o przychodzącej korespondencji
Każdorazowo na e-maila jest wysyłany spis korespondencji przychodzącej z informacjami o nadawcy.
– skanowanie korespondencji, do 150 stron na miesiąc
Skanowanie korespondencji z możliwością wyboru: skanowania całej przychodzącej korespondencji (bez przesyłek reklamowych i ulotek), skanowania tylko korespondencji za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, skanowania wybranej korespondencji na mailowe lub telefoniczne polecenie.
– sala spotkań 8 godzin na miesiąc
Możliwość skorzystania z 6-osobowej sali spotkań z dostępem do bezprzewodowego internetu, kawy, herbaty i wody oraz do 20 stron ksero lub czarno-białego druku na godzinę. Godziny nie przechodzą na kolejne miesiące.
– dostęp do urządzeń biurowych, drukowanie lub skanowanie do 50 stron na miesiąc
Do 50 czarno-białych kopii ksero, druku lub zeskanowanych stron.
– odsyłanie korespondencji 1 raz w miesiącu
Jeden raz w miesiącu odsyłana jest korespondencja na ustalony wcześniej adres. Cena listu do 10zł
– obsługa dedykowanego numeru telefonu lub obsługa wspólnego numeru telefonu i e-maila.
Do wyboru jest opcja obsługi dedykowanego stacjonarnego numeru telefonu i firmowego e-maila lub obsługa wspólnego stacjonarnego numeru i firmowego e-maila.
Dedykowany numer telefonu przeznaczony jest wyłącznie dla jednego klienta. Klient otrzymuje na e-maila krótką informację
o połączeniach przychodzących.
Wspólny numer telefonu obejmuje obsługę połączeń przychodzących wspólnego (dla kilku klientów) numeru telefonu jako sekretariat
i przekazywanie dzwoniącym prostych informacji typu numer telefonu komórkowego klienta. Numer nie służy do podawania w internecie. Obsługa e-maila obejmuje udzielanie prostych informacji w języku polskim lub przesyłanie szablonowych ofert.
– pomoc asystencka 2 zlecenia na miesiąc*
Obsługa zleceń pomocy asystenckiej typu wysłanie, odebranie, przekazanie dokumentów, znalezienie oraz udzielenie wszelkiej innej pomocy zgodnie z ustaleniami z Biurem. Jedno zlecenie to do 1 godziny pracy. Wszelkie dodatkowe opłaty (parkingi, opłaty pocztowe, itp.) są po stronie Klienta.
*Biuro może odmówić realizacji zlecenia bez podania przyczyny.

Cennik:
– 299 PLN – za miesiąc przy płatności miesięcznej
– 810 PLN – przy płatności za 3 miesiące z góry | 269 PLN za miesiąc (oszczędzasz 87zł)
– 1614 PLN – przy płatności za 6 miesięcy z góry | 269 PLN za miesiąc (oszczędzasz 354zł)

You Might also like these Projects